Агромаркет

ООН виділить 2,48 млн євро на підтримку малого та середнього бізнесу на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки ЄС оголосила конкурс малих бізнес-грантів на відкриття, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних Україні територіях Луганської та Донецької областей, а також в районах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Про це повідомляє департамент агропромислового комплекту та розвитку сільських територій Донецької ОДА.

«Метою програми є відновлення та посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону. Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019-2020 років становить 2,48 млн євро», – йдеться в повідомленні.

Чотири із семи секторів, у яких будуть виділені гранти, стосуються різних напрямків сільського господарства:  виробництво зернових та олійних культур, молочних продуктів та яловичини, домашньої птиці та яєць, а також харчових продуктів.

Додатково можуть бути підтримані грантові заявки, які мають відповідний зв’язок з пріоритетними секторами (наприклад, бізнес-план, спрямований на виробництво пакувальних матеріалів для гончарних виробів). Такі зв’язки повинні бути зазначені у бізнес-планах, поданих на конкурс.

З умоваму участі в програмі можна ознайомитися тут.

Довідка

Грантова програма для підтримки мікро, малого та середнього бізнесу впроваджується на сході України з 2015 року задля економічного відновлення областей, що постраждали від конфлікту, підвищенню рівня зайнятості та створенню необхідних джерел доходу для населення. В рамках програми у 2015-2018 роках було підтримано 649 бізнес-проекти та створено понад 3000 робочих місць.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!