Агромаркет

Окупанти відібрали в підприємства в Бердянську близько 2 тис. тонн зерна

На окупованих росією територіях України рашисти грабують підприємців, «конфісковуючи» їх зерно. Цей випадок не поодинокий, проте цього разу власникам видали «папірець» з «печаткою». Від пральних машинок і собачих будок вони перейшли до більш серйозних справ.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомила менеджер з розвитку бізнесу Maxigrain Олена Нероба.

Вона зазначила, що зерно вивозиться автотранспортом і експортується через окуповані кримські порти за підробними документами до Сирії (або іде материком до російських портів)

В російських зернових групах вже з місяць активно торгують зерном, шротом та олією, які окупанти просто відібрали в українських виробників.

Зокрема, окупаційною владою у м. Бердянськ було експроприйовано зерно з ТОВ «Полетехника». У підприємства було примусовано відібрано понад 2 тис. тонн пшениці та ячменю.

«Поки Україна бореться з голодом у світі і боронить свою незалежність, свободу та право на існування, дехто не зраджує своїм звичкам», – додала Олена Нероба.

Нагадаємо, рашисти на Луганщині вивезли або знищили майже трирічний запас зерна. Також ми писали, що доставка зерна здорожчала в чотири рази.