Агромаркет

Українські органічні продукти представлені на міжнародній виставці Middle East Organic & Natural Products Expo

Українські органічні продукти представлені на міжнародній виставці Middle East Organic & Natural Products Expo

Національний стенд України представлений на міжнародній торговій виставці органічної продукції Middle East Organic & Natural Products Expo, яка проходить 12-14 грудня 2023 року в м. Дубай, ОАЕ.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства Українию

Цьогоріч в межах Національного стенду України свою органічну продукцію представляють п’ять виробників-експортерів: ТОВ «Органік Мілк», ТОВ «Органік Оригінал», ТОВ «Хелсі Дженерейшн» , ТОВ «Хімекс ЛТД,  ТОВ «Укролія». Під час відбору експонентів надавалася перевага виробникам органічної харчової продукції з вищою доданою вартістю. На виставці представлені продукти як із зернових культур, наприклад, пластівці амарантові, борошно з насіння амаранту, борошно пшеничне, кукурудзяні палички, так і молочна продукція, питні йогурти, сири різної витримки, сметана, а також високоолеїнова соняшникова олія та ін.

Middle East Organic & Natural Products Expo — це найбільша торговельна виставка органічної та натуральної продукції на Близькому Сході, що проводиться під патронатом Міністерства з питань зміни клімату та захисту навколишнього середовища ОАЕ та надає можливість налагодити нові експортні зв’язки з країнами Близького Сходу.

Національний стенд України організований державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України.  А також за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія); Western NIS Enterprise Fund (WNISEF); ЄС та уряду Німеччини в межах програми міжнародного співробітництва EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine.

Нагадаємо, марковано перший органічний продукт державним логотипом України.