Агромаркет

Одеський порт вперше за півроку отримає прибуток

За підсумками роботи ДП «Одеський порт», за липень 2021 року буде отримано фінансовий результат від господарської діяльності на рівні 1,3 млн. гривень.

Про це повідомляє пресслужба порту.

Це позитивний фінансовий результат, на відміну від попередніх збиткових періодів і, зокрема, червня місяця, в якому був зафіксований збиток у розмірі 9,4 млн. гривень.

Що вперше за останні шість місяців Портофлот Одеського порту отримає прибуток від своєї діяльності на рівні 4 млн. гривень, що є найбільшим позитивним показником з липня минулого року.

Це стало можливим завдяки запровадженню зваженої тарифної політики, залученню нових клієнтів та відстоюванню інтересів підприємства у конструктивній взаємодії з компаніями-замовниками послуг.

Підрозділи «ПСМ-650» та навчальний центр також показали позитивний фінансовий результат за липень місяць. Підрозділ судноремонту ВСП Судноверф «Україна» досяг точки беззбитковості.

Керівництвом Одеського порту вживаються заходи щодо скорочення витрат підприємства (зокрема заробітні плати вищого керівного складу були зменшені вдвічі), оптимізації кадрової політики та оновлення техніки, плавзасобів і обладнання у відповідності із вимогами ринку.

Нагадаємо, в Одеському порту з`явиться новий ЗПК. Раніше розпочалося будівництво нової дороги до Одеського порту.