Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Обсяги виробництва жита зросли на 34%

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Цього року станом на 1 серпня вітчизняні сільгоспвиробники зібрали понад 232  тис. тонн жита, що на 34,3% більше, ніж торік на аналогічну дату. При цьому площі посівів озимого жита скоротилися на 21%, а ярого – зросли майже вдвічі.

Про це повідомляє Держстат.

Так, цього року аграрії посіяли озимого жита 116,4 тис. га. Станом на 1 серпня зібрано цієї культури з площі 76,8 тис. га, що на 24% перевищує темпи його збирання, порівняно з минулим роком.

Наростити обсяги виробництва вдалося переважно за рахунок збільшення урожайності жита, яка цього року становить 30,3 ц/га, що на 7% вище, ніж торік.

За даними Державної фіскальної служби, протягом січня-липня 2019 року вітчизняними сільгоспвиробниками експортовано 8,2 тис. тонн жита на суму $1,3 млн. Загальні обсяги експорту жита у 2018 році становили 103,9 тис. тонн на суму $15,5 млн.

Як повідомлялося раніше, через весняний стрибок цін аграрії збільшили площі під ярим житом майже вдвічі.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!