Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Обсяги експорту ячменю вже на 8% перевищують показник усього минулого року, а сума виручки залишається меншою

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

За одинадцять місяців поточного року Україна експортувала 3,9 млн тонн ячменю, що на 8% перевищує показник усього минулого року.

Про це свідчать дані Державної фіскальної служби.

Втім, виручка, отримана від цих продажів, – на понад 2% менша – понад $668 млн за одинадцять місяців цього року проти $681,9 млн за весь 2018 рік, що пов’язано зі зниженням закупівельних цін на цю культуру.

Істотно імпорт вітчизняного яменю у листопаді наростила Саудівська Аравія, яка лише за місяці закупила цієї продукції на суму $10,5 млн. Усього з початку року ця країна закупила українського ячменю на суму $192,9 млн, а її питома часка в обсягах експорту цієї культури становить 28,9% (торік – 65,9%).

Зате частка Китаю в закупівлях українського ячменю зросла з 9% минулого року до 22,8% цьогоріч. Так, за січень-листопад цього року цією країною було придбано вітчизняного ячменю на суму $152,5 млн.

Третю позицію за цим показником займає Іспанія з сумою закупівель $57,9 млн і питомою часткою 8,7%. Так, Іспанія у 2019 році з цієї позиції витіснила Лівію, яка торік імпортувала українського ячменю на суму $44,3 млн, а її питома частка становила 6,5%.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!