Агромаркет

Нова данська компанія має амбітні плани зі створення ефективної племінної програми у свинарстві

Нова данська компанія має амбітні плани зі створення  ефективної племінної програми у свинарстві

Нещодавно у данському свинарстві з’явився новий глобальний гравець – компанія Danish Genetics. Її засновниками стали 25 племінних репродукторів, мультиплікаторів і постачальників (дилерів) Данії.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Партнери, що входять до складу Danish Genetics, експортують племінних тварин і генетичний матеріал у понад 40 країн світу й мають 37 тис. чистопородних племінних свиноматок. Генетична програма провадиться по породах данський ландрас, данський йоркшир, данський дюрок і гібридних племінних тваринах.

Danish Genetics заявила про намір створити одну з найбільш інноваційних селекційних програм у світі. У цьому напрямі компанія співпрацює з тваринницькою біотехнологічною компанією Roslin Technologies – комерційним підрозділом Рослинського інституту (Единбург).

«Ми можемо підвищити ефективність і рентабельність свинарства і забезпечити його відповідність вимогам майбутнього. І, що не менш важливо, ми можемо оскаржувати нинішні стандарти промисловості з метою задоволення всіх учасників», – зазначив генеральний директор Roslin Technologies Глен Іллінг.

Також вона має намір вести діалог щодо цілей розведення з клієнтами, щоб визначити, які нові якісні характеристики генеруватимуть економічне зростання, безпосередньо впливаючи на прибуток.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!