Агромаркет
Головне:
Агромаркет

«Ніка-Тера» почав прийом зернових

«Ніка-Тера» почав прийом зернових

Порт «Ніка-Тера», що входить в Group DF, почав прийом зернових нового врожаю 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба порту.

Порт «Ніка-Тера» прийняв перші автомобілі з ячменем міжнародної компанії Louis Dreyfus.

«Порт повністю готовий до нового сезону, всі бізнес-процеси налагоджені, і ми почали приймати перші автомобілі з ячменем. Зернові – це основний вид вантажів для нас. У аграріїв цього року очікується зростання врожаю мінімум на 10%, ми готові закрити зростаючий попит і обробити необхідну кількість вантажів. Цього року будемо перевалювати ще швидше, оскільки реалізується Програма збільшення пропускної спроможності порту», – прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв. 

У розвиток порту Group DF Дмитра Фірташа інвестовано понад 1,5 млрд гривень. Найбільшим інвестпроєктом стала реалізація програми збільшення пропускної здатності.

Збільшена кількість причалів до 8 довжиною 1900 метрів.

Побудований новий ваговий комплекс (складається з двох технологічних ліній продуктивністю 1800 м3 на годину).

Поновлена сучасна виробнича технологічна лабораторія (СВЛ).

Доведено до 10 одиниць парк локомотивів (порт володіє власним локомотивним депо для технічного обслуговування і ремонту тепловозів).

Збільшена протяжність власних залізничних шляхів (до 23 км).

Закуплена необхідна техніка для перевантаження вантажів (4 навантажувальних машини продуктивністю до 1500 тонн на годину).

У 2020 році термінал прийняв 409 суден, перевантаживши 7,380 млн тонн вантажів. Структура вантажообігу у 2020 році виглядала таким чином: зернові, зернобобові та олійні вантажі склали понад 5,55 млн тонн або 75% від загального обсягу, навалочні – 1,27 млн тонн (18%), наливні – 323 тис. тонн (4%), мінеральні добрива – 215 тис. тонн (3%).

Нагадаємо, «Ніка-Тера» інвестувала в будівництво нової розв’язки в Миколаєві. Також ми писали, що порт «Ніка-Тера» встановив два нових рекорди під час перевалки кукурудзи.

Журнали