Агромаркет

«НІБУЛОН» вперше експортує пшеницю до Алжиру

«НІБУЛОН» вперше експортує пшеницю до Алжиру

Компанія «НІБУЛОН» у 2021 році розширила географію експорту: відвантаження було здійснено до 38 країн. Для порівняння, у 2020 році цей показник становив 32 країни, а у 2017-му – 23 країни.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

За словами головного менеджера в оптовій торгівлі зерновими культурами компанії «НІБУЛОН» Дмитра Фурди, ключовим імпортером залишається Китай, куди було відвантажено близько 1,5 млн тонн кукурудзи та ячменю. Друге місце посів Єгипет куди було відвантажено близько 630 тис. тонн пшениці і кукурудзи. Третє місце за Індонезією із обсягом у 615 тис. тонн. Також 2021 року відкрито нові напрямки експорту – країни Африки та Азії (Нігерія, Камерун, Гана, Ірак).

Окремо слід відмітити й широку географію експорту пшениці, яка включає 27 країн. Окрім уже згаданих, є такі незвичні для України напрями, як Мексика, Кенія, Оман, Танзанія, Уганда та Бурунді.

«У цьому році ми і надалі плануємо розширювати географію експорту, і уже в січні маємо заплановані відвантаження продовольчої пшениці до Алжиру, вперше за історію компанії. Крім цього, ми плануємо і надалі нарощувати співпрацю з кінцевими споживачами у Південно-Східній Азії, зокрема з Китаєм та Індонезією, а у перспективі з Малайзією та Філіппінами», – зазначає заступник генерального директора з торгівлі компанії «НІБУЛОН» Володимир Славінський.

Нагадаємо, «НІБУЛОН» досягнув найкращих результатів відвантажень сільгосппродукції.  Також ми писали, що НІБУЛОН залучив 25 млн євро від ЄБРР.