Агромаркет

Нацплатформою продбезпеки користуються понад 5 тис. підприємств

Нацплатформою продбезпеки користуються понад 5 тис. підприємств

Національною платформою продовольчої безпеки вже користуються понад 5 тисяч користувачів.

Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби України.

На сьогоднішній день кількість потреб та пропозицій, опубікованих на платформі, майже зрівнялася та становить майже по 1,7 тисяч позицій.

Серед потреб, опублікованих на минулому тижні, у яких мають необхідність місцеві громади та торговельні мережі – переважно продукти харчування, такі як макарони, батон, сіль, цукор, яблука, цибуля, рис, морква, буряк, картопля, яйця та капуста.

Пропозиції, які опублікували виробники на минулому тижні – свіже мясо, органічне просо, ковбасні вироби, насіння соняшника, пшениця, кукурудза, паштет, заморожена малина з маракуєй, заморожена смородина з базиліком, молоко, масло та заморожені напівфабрикати.

Учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів. Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

Нагадаємо, в Україні запрацювала Національна платформа продовольчої безпеки. Раніше Україна покращила свій рейтинг у Глобальному індексі продовольчої безпеки.