Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Набула чинності урядова постанова про надання фермерам додаткової фінансової підтримки

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

З 1 січня вступила в силу постанова Кабінету Міністрів Україні про порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки від 22 травня 2019 року.

Про це повідомляється в документі, опублікованому на Урядовому порталі.

Як зазначається, порядком визначається механізм надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб-членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Право на отримання доплати мають члени/голова сімейного фермерського господарства без статусу юридичної особи, яке утворене відповідно до статті 8 Закону України «Про фермерське господарство» та зареєстроване платником єдиного податку четвертої групи згідно із главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України», – йдеться в документі.

Не мають права на отримання доплати ті господарства, що підлягають страхуванню на інших підставах або звільняються від сплати ЄСВ і не приймають добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Для отримання доплати голова сімейного фермерського господарства повинен подати не пізніше ніж за 5 робочих днів до початку місяця до податкового органу заяви. До заяви голова фермерського господарства повинен додати копію договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства.

Право на отримання доплати виникає з першого числа місяця, наступного за місяцем подачі заяви. За підсумками календарного року господарства повинні сплатити внесок за прибутком (отриманого від здійснення їх діяльності) зменшений на суму доплати, виплаченої за рахунок бюджетних коштів.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!