Агромаркет

На земельному аукціоні ставка річної оренди сільгоспугідь на Хмельниччині зросла до 631,42% від нормативної грошової оцінки

На земельному аукціоні ставка річної оренди сільгоспугідь на Хмельниччині зросла до 631,42% від нормативної грошової оцінки

У Хмельницькій області на земельних аукціонах у вересні інвестори придбали права оренди на шість земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 181,39 га.

Про це повідомили у Держгеокадастрі.

Найбільше зросла вартість оренди земельної ділянки площею 94,45 га за межами населеного пункту Кунівської сільській ради Ізяславського району: з 19,9 тис. до 1,57 млн грн. Інвестор щорічно сплачуватиме до місцевого бюджету 631,42% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Також 26,1% від нормативної грошової оцінки землі сплачуватиме переможець торгів за земельну ділянку площею 13 га за межами населеного пункту Сахновецької сільської ради Ізяславського району – 80,1 тис. грн.

За підсумками аукціонів, проведених на Хмельниччині, розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 310,55 тис. до 1,96 млн грн. Кошти отримуватимуть бюджети місцевих громад.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!