Агромаркет

На Запоріжжі моніторять використання земель державної та колективної власності

На Запоріжжі моніторять використання земель державної та колективної власності

Більшість суб’єктів господарювання Запорізької області використовують сіножаті та пасовища, землі колективної та державної власності для вирощування зернових та технічних культур.

Про це свідчать попередні результати моніторингу стану використання земель сільськогосподарського призначення в рамках заходу «Врожай-2017», повідомили у Запорізькій облдержадміністрації.

Також виявлено факти використання земельних ділянок без оформлення відповідних прав на землю та такі, що використовуються не за цільовим призначенням.

Захід «Врожай» спрямований на створення електронного реєстру як єдиної й актуальної бази даних використання земель державної та колективної власності. У 2017 році він проводиться з розширеним обсягом завдань та більш дієвими заходами впливу на суб’єктів тіньового агросектору.

Загалом по області І етап проведення заходу «Врожай-2017» виконано задовільно. Станом на 20 липня повністю обстежено сільськогосподарські землі в 10 районах області, в решті – робота на завершальній стадії.

Хоча на деяких територіях практично провалено проведення моніторингу, і база даних про наявні землі, землекористувачів та землевласників є неповною.

Все це зумовлює неякісне проведення ІІ етапу заходу, який передбачає моніторинг збирання врожаю, врожайності сільгоспкультур, найманої праці та надання послуг.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!