Агромаркет

На Волині видано півсотні аграрних розписок на понад 200 млн грн

Станом на початок вересня 2019 року на Волині було видано 50 аграрних розписок, з яких 32 – від початку поточного року. Завдяки цьому фермери залучили понад 218,9 млн грн, з них 237,2 млн грн – у 2019 році.

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Як зазначається, найчастіше фермери Волинської області видають розписки під заставу майбутнього врожаю зернових культур. Лише від початку 2019 року в заставу за розписками вони передали більше 15 тис. тонн кукурудзи та 7 тис. тонн пшениці.

Також як заставу сільгоспвиробники області використовували традиційні олійні сільгоспкультури – сою, соняшник та ріпак, і продукцію плодоовочівництва – полуницю садову.

     Наразі більше 10 кредиторів надавали фінансування за аграрними розписками волинським фермерам. Понад 90% всього фінансування за розписками в рівних частинах було надано банками, дистриб’юторами матеріально-технічних ресурсів та переробниками.

«З кожним сезоном аграрії все більше використовують можливості аграрних розписок для розвитку власних підприємств, про що свідчить статистика роботи інструменту як на загальнодержавному рівні, так і в розрізі регіонів», – ідеться в повідомленні.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!