Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На Волині створять Західноукраїнський садівничо-городницький кооператив за підтримки Польщі

Поділитись:
На Волині створять Західноукраїнський садівничо-городницький кооператив за підтримки Польщі

На Волині запускають проект «Західноукраїнський садівничо-городницький кооператив». Він спрямований на розвиток аграрного сектору з використанням досвіду кращих польських практик і технологій.

Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

Зокрема, до кінця 2018 року планується створити на Волині 10 плантацій еко-малини.

В Україну передадуть понад 70 тис. саджанців польських сортів малини високої якості, екологічних засобів захисту рослин і технічного обладнання.

У рамках проекту 30 підприємців та сільських господарств підтримуватимуть у формі тренінгів та послуг дорадників, організують освітні візити до Польщі.

Буде створений Західноукраїнський садівничо-городницький кооператив, який об’єднає волинських виробників фруктів та овочів.

Крім того, очікується підписання довгострокових контрактів з польськими заводами з переробки фруктів та з постачальниками саджанців.

Зазначається, що згаданий проект є продовженням проекту «Підтримка україно-польських ініціатив щодо розвитку садівництва та ягідництва у Волинській області», який працював протягом 2017 року.

Проект реалізують товариство «Інтеграція Європа – Схід» з Кельце та Волинська обласна громадська організація «Фонд місцевого розвитку» з Луцька.

Проект отримав фінансову підтримку від Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми польської допомоги в галузі розвитку.

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!