Агромаркет

На ринку працює щонайменше сім освітніх програм для фахівців аграрної сфери

Невідповідність навчальних програм потребам і реаліям бізнесу та брак кваліфікованих кадрів у сфері агро зумовили появу на ринку низки освітніх програм. Найпопулярніші з них — Агрошкола Agroregion, Kernel University, Освітній проект компанії Agroprosperis, Агрокебети, «Агро Школа» банку Credit Agricole, Освітній проект AgriStart від AgriLab та МХП Cтарт.

Про це у своєму блозі написав засновник компанії SmartFarming Артем Бєлєнков.

За словами Артема Бєлєнкова, найбільше ринку бракує кваліфікованих механізаторів, інженерів систем точного землеробства, пілотів БПЛА, digital агрономів, GIS аналітиків (робота в геоінформаційних системах) та CINO (системність запровадження інновацій у виробничі процеси).  

«Запровадження новітніх технологій потребує постійного підвищення кваліфікації — необхідні фахівці, здатні опановувати нові підходи, правильно застосовувати сучасне обладнання й програмне забезпечення. Деякі з описаних вище спеціальностей — абсолютно нові. Але вони дуже актуальні й попит на цих фахівців тільки зростатиме. Разом із тим, вітчизняні освітні заклади навіть не почали готувати програми навчання в цьому напрямі», — пише Артем Бєлєнков. 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!