Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На приватизацію виставили чотири нові об'єкти «Укрспирту»

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Фонд державного майна України виставив на аукціон чотири спиртових активи, що належать ДП «Укрспирт».

Про це повідомляє прес-служба Фонду держмайна України.

На продаж виставлено Вишняківське (лікеро-горілчане виробництво в м. Кременчук), Тхорівське, Кобиловолоцьке та Великолюбинське місця провадження діяльності та виробництва спирту з переліку об’єктів ДП «Укрспирт». Аукціони відбудуться у рамках демонополізації спиртової галузі України.

Аукціон з приватизації Вишняківського МПД на Полтавщині відбудеться 21 грудня. Стартова ціна цього активу становить 9 879 011 грн.

Торги щодо Тхорівського МПД, який розташований на Київщині, відбудеться 22 грудня. Стартова ціна цього активу становить 22 461 034 грн. До складу об’єкта входять 531 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.

Аукціон з приватизації Кобиловолоцького МПД, що на Тернопільщині, відбудеться 23 грудня. Стартова ціна – 25 953 741 грн. До складу об’єкта входять 632 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.

Аукціон з приватизації Великолюбінського МПД на Львівщині відбудеться 24 грудня. Стартова ціна цього активу становить 29 968 032 грн.

Переможці приватизаційних аукціонів, які отримають права власності на спиртові активи з переліку об’єктів ДП «Укрспирт», матимуть можливість стати учасниками нового ринку виробництва спирту.

Нагадаємо, Фонд держмайна виставив на торги ще два підприємства «Укрспирту».

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ