Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На підприємстві «Старокостянтинівцукор» модернізують виробничі потужності

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На ТОВ «Старокостянтинівцукор», що входить до групи компаній A’spik Group, розпочали планову модернізацію виробничих потужностей для підвищення ефективності роботи підприємства.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

Цього року на підприємстві у період міжсезоння робитимуть наголос на підвищенні енергоефективності завдяки оновленню випарної станції. Крім ремонту діючого устаткування, планується додати новий випарний апарат плівкового типу. Наразі його проєкт уже розроблено, а виготовить агрегат вітчизняне підприємство.

Також в A’spik Group інформують, що завдяки модернізації на ТЕЦ планують зменшити виробництво пари, адже нове обладнання компенсуватиме ці втрати. Таким чином для твердопаливних котлів теплоелектроцентралі знадобиться менше вугілля, яке наразі імпортують з Польщі.

Очікується, що новий апарат не лише заощадить енергоресурси, а й покращить технологічний процес виробництва цукру, що безумовно підвищить якість кінцевого продукту, оскільки саме на випарній станції з бурякового соку «варять» сироп, який згодом перетворюють на цукор.

«Цукровий завод – це складний та багатофункціональний організм, у житті якого кожен структурний підрозділ відіграє важливу роль, а дрібниць не існує. Тому, аби підтримувати усі його системи в оптимальному стані, потрібні постійний розвиток, модернізація та увага. Якщо ж не працювати над зменшенням витрат виробництва та оновленням техніки, можна втратити конкурентоспроможність, а потім – і завод разом з робочими місцями для краян. Власне, багато українських цукрових заводів спіткала саме така доля, а торік на теренах держави зупинилися 9 цукроварень», – розповів генеральний директор групи компаній A’spik Group Олександр Співак.

Саме тому, пояснює він, на підприємствах корпорації робота кипить не лише під час виробничого сезону, а й після його завершення, адже тільки такі процеси створюють підстави для гарних результатів у прийдешньому.

Крім того, оновлення виробничих потужностей дозволяє зберігати робочі місця для членів колективу в час міжсезоння, а відтак і підтримувати на належному рівні наповнення бюджетів усіх рівнів.

В A’spik Group додають, що модернізація випарної станції триватиме 4-5 місяців, а оновлення виробничих потужностей заплановане також і в інших відділеннях заводу.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!