Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На Одещині рейдери зібрали та вивезли врожай зерна на $1 млн

На Одещині рейдери зібрали та вивезли врожай зерна на $1 млн

У Ширяєвському районі Одеської області невідомі особи обробили 926 га землі ТОВ «Укр Зерно Трейд», за допомогою 12 комбайнів, після чого вивезли врожай зерна загальною вартістю $1 млн у невідомому напрямку.

Про це повідомили в Одеській облдержадміністрації.

«Укр Зерно Трейд» звернувся до нещодавно створеної спеціальної комісії при ОДА, що займається фактами спроб рейдерського захоплення врожаю.

Спеціальна комісія планує подати клопотання про відкриття відповідних кримінальних справ щодо інциденту, запевнив заступник начальника головного управління юстиції в Одеській області Юрій Чердинцев.

Керівництво «Укр Зерно Трейду» запевняє, що безперешкодність дій правопорушників забезпечувалася співробітниками місцевої поліції.

«Це дуже рідкісний сорт пшениці – мулан. Аналогів в Одеській області просто немає», –розповів агроном «Укр Зерно Трейду» Сергій Климчук.

Він наголосив, що «Укр Зерно Трейд» володіє майновим правом на обробіток цієї землі. «Але 14 серпня, коли врожай дозрів, і ми виїхали його збирати, дорогу нам перегородили близько десяти екіпажів поліції Ширяєвського району. Вимагали від нас документи і всіляко перешкоджали потрапити на наше поле, ‒ розповів Сергій Климчук. ‒ У цей час наш врожай збирали невідомі люди, які представилися нам пайовиками».

При цьому невідомі не могли пред’явити жодного документа, який би підтвердив їхнє право на обробіток цих земель, додав представник «Укр Зерно Трейду».

Разом з тим провідний консультант національної поліції в Одеській області Руслан Форостяк передбачає, що організаторами рейдерського захоплення були місцеві олігархічні групи, які, використовуючи різні адміністративні важелі, створюють у районі свого роду маленьку феодальну державу.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали