Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На Львівщині вартість оренди землі в 51 раз перевищила стартову

На Львівщині вартість оренди землі в 51 раз перевищила стартову

На земельному аукціоні з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) було продано право оренди 5 земельних ділянок загальною площею 59,8 гектара.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Розмір річної плати за користування цими земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 260 тис. грн (що у 12,6 раза перевищило стартову ціну продажу), який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Також під час цього аукціону відбувся найдорожчий продаж права оренди с/г земель державної власності на території Львівщини цього року. Було продано право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) площею 23 га, розташованої на території Скелівської сільської ради Старосамбірського району Львівської області. Розмір річної плати за користування цією земельною ділянкою перевищив стартову ціну продажу права оренди у 51 раз та становить понад 251 тис. грн (408% від нормативної грошової оцінки цієї ділянки), який орендар сплачуватиме щорічно до бюджету місцевої ради.

Загалом за результатами земельних аукціонів, які були організовані головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області та відбулися у 2021 році, було продано право оренди 73 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення фермерського господарства, загальною площею 1,2 тис. гектара. Розмір річної плати за користування ділянками, визначений за результатами торгів, становить 5,02 млн грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Нагадаємо, на Львівщині вартість оренди землі виросла вшестеро. Також ми писали про те, що на Прикарпатті середній розмір річної орендної плати склав 19,57% НГО.