Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

На елеваторах зросли закупівельні ціни на ячмінь

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Протягом минулого тижня на внутрішніх елеваторах в Україні продовжилось зростання закупівельних цін трейдерів на фуражний ячмінь. Порівняно з кінцем січня, ціни виросли до 50 грн./тонна, повідомляє AgroTimes.

Зокрема, індикативний вітчизняний трейдер СП «Нібулон» в минулу п’ятницю купував ячмінь в філіалах внутрішніх областей по ціні 4300-4600 грн./тонна проти  4250-4550 грн./тонна тижнем раніше. На елеваторах групи компаній «Прометей» закупівельні ціни на зернову виросли до 4350-4530 грн./тонна.

Ціни на ячмінь зростали на тлі здешевлення пшениці і кукурудзи внаслідок підвищення цін експортної пропозиції зернової. Експортери очікують на проведення Саудівською Аравією великого тендеру по закупівлі ячменю і формують достатні запаси культури. Разом з тим, зі скороченням запасів ячменю в України число трейдерів, які продовжують операції з ним, наразі є обмеженим.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!