Агромаркет

Міжнародний бізнес інвестуватиме у сільське господарство України, - Мінекономіки

Міжнародний бізнес інвестуватиме у сільське господарство України, - Мінекономіки

Великий міжнародний бізнес проявляє зацікавленість проектами, які пропонує Україна в рамках кампанії Advantage Ukraine.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

Зокрема, йдеться про перспективу співпраці в галузях металургії, енергетики, сільського господарства, інвестиційно-фінансового напрямку.

«Україна – це ринок надзвичайно великих можливостей. Інвестори, які першими прийдуть в Україну, отримають найбільше переваг у майбутньому. Певний час буде витрачений на перевірку запропонованих проектів. Це не менше шести місяців. Тому ми переконуємо інвесторів, що таку роботу можна починати вже сьогодні, аби через півроку можна було б відразу приступати до реалізації проекту», – в ефірі Національного телемарафону повідомив заступник міністра економіки України Олександр Грибан.

За його словами, Уряд активно працює над організацією страхування інвестицій.

«Гарантійні інструменти обговорюємо як з окремими урядами країн-партнерів, так і з групою Світового банку, Багатостороннім агентством з інвестиційних гарантій (MIGA)”, – зазначив Грибан.

Також заступник міністра відзначив зацікавленість великого міжнародного бізнесу вже під час переговорів у Нью-Йорку:

“Зокрема за напрямками металургії, енергетики, сільського господарства, інвестиційно-фінансового напрямку. Ми провели успішні зустрічі з компаніями U.S. Steel, Honeywell, Halliburton, на черзі стратегічна комунікація з компаніями ExxonMobil, Chevron. Плануємо долучити до спілкування компанію Tesla. Багато цікавих масштабних проектів і відповідні контрагенти, які здатні їх реалізувати. Ми починаємо з великих стратегічних інвесторів, оскільки цей процес найдовший та найскладніший».

Україна акцентує на усіх напрямках, які передбачають генерування доданої вартості.

«Наша мета – організувати виробництво в Україні та підтримувати власного виробника. Тому усі проекти передбачають високий рівень локалізації або умову участі локальних українських партнерів. Україна має низку переваг завдяки своєму географічному розташуванню, а також низку пріоритетних торгівельних взаємовідносин з нашими зарубіжними партнерами. Це робить нашу державу вигідним майданчиком для розміщення виробництв та представництв відомих фірм», – переконаний Олександр Грибан.

Нагадаємо, для гарантування безпеки інвестори купуватимуть страховку. Раніше було спрощено реалізацію проєктів зі значними інвестиціями.