Агромаркет

Мінекономрозвитку готується до експорту товарів у ОАЕ

Мінекономрозвитку готується до експорту товарів у ОАЕ

Міністерство економічного розвитку і торгівлі закликає зацікавлених експортерів надати свої питання до торговельної політики Об’єднаних Арабських Еміратів перед її оглядом у Світовій організації торгівлі 1-3 червня.

Згідно з повідомленням, Мінекономрозвитку підготувало письмові запитання від України щодо процедури акредитації центрів для отримання права сертифікації продуктів (халяль) і забезпечення можливості їх експорту в Об’єднані Арабські Емірати. Крім того, Україна висловила стурбованість з приводу анулювання акредитації Центру дослідження і сертифікації «Альраїд» і невизнання виданих їм сертифікатів халяль.

Нагадаємо, 29 лютого Україна отримала від Міністерства навколишнього середовища та води Об’єднаних Арабських Еміратів дозвіл на поставки в цю країну яловичини, баранини і курятини. Крім того, Україна веде переговори про отримання дозволу на експорт в ОАЕ молочних продуктів, риби і яєць.

За даними Мінагропроду, у 2015 році структура експорту сільгосппродукції України виглядала наступним чином: на Азію припадало 47% поставок, на ЄС — 26%, на Африку — 13%, на СНД — 11% (включаючи Росію – близько 2%), на інші країни — 3%.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!