Агромаркет

МінАПК шукає перспективні агростартапи

26-27 жовтня 2021 року за організації Українського фонду стартапів,  ISE Corporate Accelerator та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться AGRO HACKATHON – дводенний інтенсив для агростартапів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства агрополітики та продовольства України.

За результатами AGRO HACKATHON, стартапи зможуть презентувати свою ідею чи рішення на презентації перед експертами та фахівцями в агросекторі та отримати призи від партнерів заходу.

Мінагро шукає стартапи з таких напрямків, як: маркетплейси, логістика, фінтех в агро, LandTech, RTK-сигнали, машинне навчання і ШІ, аналіз даних з полів, аналіз грунту, робототехніка та дрони, зрошування, супутниковий моніторинг, метеомоніторинг, управління нормами, обладнання та датчики, паралельне водіння, точний посів, управління земельним банком, бізнес-аналітика та облік, контроль і облік ТМЦ, фармменеджмент системи.

Участь в Агрохакатоні безкоштовна, за умови попередньої реєстрації та проходження відбору. Детальна інформація та форма реєстрації (дійсна до 24 жовтня 2021 року) за посиланням.

Нагадаємо, Väderstad шукатиме нові стартапи на онлайн-заході IndX 2021.