Агромаркет

МХП спрямує 5 млн грн на підтримку малого бізнесу в селах

Протягом чотирьох років агроіндустріальний холдинг МХП реалізовує проект підтримки малого бізнесу в сільській місцевості «Село. Кроки до розвитку», який було розпочато в 2016 році.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, протягом чотирьох років компанія підтримала приблизно 250 перспективних бізнес-ідей. Стартувала реалізація програми з трьох районів Черкаської області та грантового бюджету в розмірі 400 тис. грн. Тоді було всього десять переможців, які отримали гроші на реалізацію своїх інноваційних проектів.

Наразі число грантерів зросло в десятеро. Так, цього року 100 переможців розділять між собою загальний бюджет проекту, що становить 5 млн грн. Кількість представлених бізнес-планів – понад 300.

 «Крім наявності в них комерційної та соціальної складової, пріоритет був відданий тим учасникам, які раніше не отримували гранти в даному конкурсі і живуть або реалізують свій бізнес-проект в селах, де є підприємства групи МХП. Особисто для мене важливим фактором при відборі кращих ідей була зацікавленість, закоханість учасників проекту в свою справу, коли ти бачиш, що людина буде реалізовувати задумане незалежно від того, отримає він грант чи ні, і буде шукати інші ресурси і можливості для втілення своєї мрії» , – розповіла менеджер з соціальної та корпоративної відповідальності МХП, керівник проекту Світлана Мигаль.

У поточному році конкурс бізнес-планів проходив на території восьми областей України: Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Київської та Львівської.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!