Агромаркет
Головне:
Агромаркет

МХП підписав угоду про дуальну освіту з Вінницьким національним аграрним університетом

МХП підписав угоду про дуальну освіту з Вінницьким національним аграрним університетом.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці агрохолдингу.

Мета угоди в тому, що студенти Ладижинського фахового колледжу – структурного підрозділу Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ) – впродовж двох років здобувативуть теоретичні знання, а впродовж наступних двох максимально зануряться у робочі процеси на потужностях холдингу. Це дозволить закріплювати здобуті на заняттях знання на виробництві, де частина випускників згодом і працевлаштується.

«Ми долучаємо когорту молоді, яка одержить відповідні навики, знання, реалізує вміння працювати на виробництві»», — зазначив під час підписання ректор ВНАУ Віктор Мазур.

Своєю чергою заступник голови правління МХП із корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко зауважив, що в багатьох жителів Ладижину після закінчення школи у багатьох виникає питання влаштування подальшої долі.

«Спільно з Вінницьким Національним аграрним університетом ми крок за кроком рухатимемося у напрямку залучення студентів Ладижинського фахового коледжу на птахофабрику та інші підприємства МХП. Більш того, згодом ми плануємо розширяти нашу співпрацю, залучаючи на практику студентів, які здобувають вищу освіту», — підкреслив Ігор Лещенко.

Нагадаємо, МХП інвестував у проєкти корпоративної соціальної відповідальності 200 млн грн.