Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Майже 50% позик за програмою «5-7-9%» видано аграріям

Від старту програми банки-учасники видали 18 637 кредит  на загальну суму  понад 49 млрд грн. З них 19,1 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик,  6,4 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 23,5 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%. Зокрема, майже 50% позик за програмою «5-7-9%» видано аграріям.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (48%), торгівлі та виробництва (24%) та промислової переробки (16%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

За останній тиждень банки-учасники програми “Доступні кредити 5-7-9%” підписали 496  договорів на суму майже 1,5 млрд грн. Зокрема, понад 1 млн  грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%. 352 млн грн – це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів склала понад 150 млн грн. 

Наразі Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво вже з 33 банком.

Нагадаємо, у МінАПК анонсували спрощення доступу аграріїв до програми «5-7-9%». Раніше у МінАПК анонсували реалізацію нових програм держпідтримки аграріїв.

Журнали