Агромаркет

Майно Мирогощанського державного іподрому передано до Фонду держмайна для приватизації

Майно Мирогощанського державного іподрому передано до Фонду держмайна для приватизації

28 грудня Міністерство аграрної політики та продовольства передало єдиний майновий комплекс державного підприємства «Мирогощанський державний іподром» (Рівненська область) до Фонду держмайна для подальшої приватизації.

Ці дії здійснені на виконання Плану дій уряду на 2016 рік та постанови Кабінету міністрів від 16.11.2016 № 819, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Приватизація ДП «Мирогощанський державний іподром» відбудеться за умови продажу на конкурентних засадах контрольного пакету акцій (єдиного майнового комплексу) у розмірі 75% + 1 акція.

Основний спосіб продажу – конкурс з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону без встановлення обмежень для допуску учасників, крім випадків, передбачених законодавством.

Решта акцій – 25% ‒ планується до розпаювання між працівниками та прирівняним до них особам з наданням пільг, передбачених законодавством.

Крім цього, відповідно до статей 25 і 116 Земельного кодексу України в результаті приватизації підприємства буде здійснено безоплатну передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 3,275 тис. га. На отримання земельних паїв претендують близько 1 тис. осіб.

Довідка

Державне   підприємство «Мирогощанський державний  іподром» створене  на  базі  структурного  виробничого   підрозділу Мирогощанського    аграрного    коледжу у 2007 році.    

Основними напрямками  діяльності підприємства  є вирощування зернових, технічних та кормових культур,  розведення великої рогатої худоби.

У  постійному користуванні господарства нараховується 3,275 тис.  га землі.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!