Агромаркет

Львівщина виплатила аграріям понад 50% запланованих дотацій

Львівщина виплатила аграріям понад 50% запланованих дотацій

Ще 44 мікро- і малих сільськогосподарських підприємств на Львівщині отримають фінансову підтримку з обласного бюджету на загальну суму 4,2 млн. грн.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Таке рішення прийняли на черговому засіданні комісії з визначення одержувачів фінансової підтримки в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки.

Члени комісії розглянули 48 заявок сільськогосподарських виробників та визначили одержувачів фінансової підтримки за наступними заходами:

– пільгові кредити на зворотній основі отримають 7 суб’єктів підприємництва в сумі 2,8 млн.грн для забезпечення проведення комплексу польових робіт у 2023 році та придбання основних засобів;

– часткову компенсацію вартості сертифікованого насіння в сумі 1,4 млн.грн. отримають 37 суб’єктів підприємництва. Загалом загальна вартість придбаного насіння становить 6,0 млн.грн, що дозволило засіяти високорепродукційним насінням 598,2 га.

В межах Комплексної програми з початку року право на фінансову підтримку отримали 70 аграріїв Львівщини на суму 18,6 млн.грн, що складає 54% до виділених коштів.

Нагадаємо, Львівщина лідирує за кількістю сімейних фермерських господарств в Україні.