Агромаркет

Кутовий виступає за поетапну приватизацію держпідприємств

Кутовий виступає за поетапну приватизацію держпідприємств

Поетапна приватизація неприбуткових державних підприємств передбачає максимальну вигоду для держави. За такого механізму інвестори купують кожну наступну долю підприємства дорожче за попередню. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий в інтерв’ю агентству УНІАН.

«Моя ідея – отримати для держави максимальну вигоду, тобто, якщо інвестори купують частину підприємства, то наступну долю вони вже купують дорожче, а останню – іще дорожче. Тобто для держави це шлях отримати більше грошей», – зауважив очільник Мінагрополітики. Він додав, що такий сценарій ефективний за умови, що підприємство буде дуже привабливим для інвестора.

За словами міністра, мотивацію інвестора у цій ситуації визначає конкуренція. «Якщо він (інвестор. – Ред.) один хоче купити підприємство, то він зможе диктувати свої умови. А якщо стоїть черга з 15 людей, які хочуть це зробити, то я скажу: «Хлопці, продаємо тільки отак: 25% одразу, а потім 50% за іншою ціною, а потім ще за іншою останні 25%. Так, це буде дорожче, але у мене ось черга бажаючих». Якщо все ж таки ніхто не погодився і торги не відбулися, тоді думаємо про те, щоб змінити підхід до цих торгів”, – пояснив Тарас Кутовий.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!