Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Кукурудза знову тягне на рекорд

Аналітики компанія ProAgro Group різко підвищили свій прогноз виробництва зерна в країні. Так, за їхньою новою оцінкою, цей показник становитиме 76,5 млн тонн проти 70 млн тонн торік. Це на 2,9% вище їхнього вересневого прогнозу.

Зазначимо, що основний внесок у зростання обсягів виробництва дала кукурудза, прогноз урожаю якої підвищено, порівняно з оцінкою минулого місяця, на 6,2%.

Як повідомила AgroTimes заступник директора ProAgro Group Марія Колесник, така різка зміна прогнозу виробництва кукурудзи пов’язана виключно з уточненням посівних площ під цією культурою.

Так, відповідно до офіційної інформації, наразі посіви кукурудзи займають 4,97 млн га, що на 289 тис. га вище за попередній показник. Також зазначена площа перевищує минулорічну на майже 400 тис. га.

«Попри більш високі показники поточної врожайності кукурудзи, які надходять з полів, аналітики ProAgro Group поки що залишили свій прогноз потенціалу виробництва цієї культури в сезоні 2019/20 МР без змін», – зазначила Марія Колесник.

Варто додати, що, відповідно до інформації профільного міністерства про хід збирання врожаю, врожайність кукурудзи в Україні станом на 4 жовтня перевищує аналогічний показник минулого року на 3%.

Як повідомлялося раніше, кукурудза зробила погоду в оновленому прогнозі світових запасів зерна.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали