Агромаркет

KSG Agro знизив обсяг короткострокових кредитів на 46,2%

KSG Agro знизив обсяг короткострокових кредитів на 46,2%

Агрохолдинг KSG Agro знизив обсяг короткостроких кредитів, отриманих з 30 вересня.2022 р. по 30 вересня.2023 р., на 46,2% – до 1,71 млн. долл.

Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

В результаті переважну частку в структурі кредитних зобов’язань агрохолдингу станом на 30 вересня 2023 р., як і в минулих періодах, посідали довгострокові зобов’язання, обсяг яких в зазначеному періоді зберігся майже на тому ж самому рівні – 25,85 млн. долл.

«Оптимізація кредитного портфелю холдингу є одним з найважливіших наших стратегічних завдань, – коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. – Поступово змінюючи структуру запозичень в бік довгострокових кредитів, ми вирішуємо відразу декілька задач. З одного боку, ми здешевлюємо обслуговування кредитного портфелю, оскільки процентна ставка за довгостроковими кредитами є меншою. А з другого боку, маємо більше можливостей для планування та розвитку у середньостроковій перспективі. Зекономлені ресурси спрямовуємо на нові виробничі потужності, омолодження свинопоголів’я, відкриття нових майданчиків в різних регіонах тощо».

Раніше KSG Agro оновили кредитний рейтинг на рівні uaА+.