Агромаркет

KSG Agro збільшив валовий прибуток на 10%

Агрохолдинг KSG Agro за результатами першого кварталу 2024 року збільшив валовий прибуток на 10% у порівнянні з аналогічним періодом 2023 р. – 3 2,06 до 2,26 млн. дол.

Про це повідомила пресслужба агрохолдингу із посиланням на звіт компанії, оприлюднений на Варшавській фондовій біржі.

Дохід від реалізації в першому кварталі 2024 р. становив 5,02 млн. дол. При цьому його джерелами у співвідношенні майже 50:50 стали дохід від реалізації продукції свинарства та дохід від продаж рослинницької продукції – 2,47 млн. дол. та 2,53 млн. дол. відповідно.

«В першому кварталі нинішнього року ми активно впроваджували інноваційну бізнес-модель, за якою в українському свинарстві до нас ще ніхто не працював. Вона не передбачає оренди чи викупу нашим агрохолдингом виробничих майданчиків. Замість цього відбувається кооперація KSG Agro та фермерських колективів. Ми постачаємо поросят, корми або те й інше, а ферми в свою чергу забезпечують відгодівлю та ветеринарний контроль. Партнери ділять не лише ризики, а й прибуток, тож обидві сторони мотивовані на найвищий результат. Успішна реалізація нової бізнес-моделі дозволила нам збільшити валовий прибуток», – коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Нагадаємо, KSG Agro збільшив дохід від реалізації на 16%.