Агромаркет

KSG Agro завершив розміщення облігацій компанії холдингу на суму 2,92 млн. дол.

KSG Agro завершив розміщення облігацій компанії холдингу на суму 2,92 млн. дол.

KSG Agro офіційно завершив розміщення облігацій комапнії холдингу на суму 2,92 млн дол.

Про це повідомила пресслужба KSG Agro.

Компанія «КСГ Дніпро» яка входить до агрохолдингу KSG Agro, завершила приватні випуски облігацій на суму 2,92 млн дол.

Нагадаємо, що 31 серпня 2023 року компанія Групи KSG Agro – ТОВ «КСГ «Дніпро» зареєструвала у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) приватні випуски облігацій двох серій у доларах США загальним обсягом 3 млн дол., Андеррайтером цих випусків виступив ТАСКОМБАНК.

Внаслідок емісії ТОВ «КСГ Дніпро» залучило 2,92 млн дол. за річною відсотковою ставкою 7%. Покупцем виступив приватний інвестор, який не розголошується.

«Ми цілком задоволені результатами випусків, а плани використання надходжень у встановленому проспектом емісії порядку, – коментує Голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. – При цьому умови кредитного фінансування нашим постійним фінансовим партнером та андеррайтером випуску ТАСКОМБАНКОМ  також були суттєво покращені: у листопаді 2023 р. ставка за гривневими кредитами знизилася на 5,5% порівняно із серпнем 2023 р. В результаті ефективна відсоткова ставка за загальним портфелем скоротилася з 20,4% у серпні 2023 р. до 13,5% у листопаді 2023 р.

Частина операційного прибутку компаній Групи також була задіяна для зниження кредитної складової портфелю, який має вищу відсоткову ставку».

Метою емісії облігацій  компанії «KСГ Дніпро» є залучення додаткових ресурсів для закупівлі агропромислової техніки, яка дозволить підвищити показники врожайності, зменшити витрати на ремонт за рахунок заміни старої техніки новою, зменшити час простою техніки через поточні та капітальні ремонти, підвищити якість оброблення ґрунтів, що призведе до їх зменшеного зносу, зменшити витрати на експлуатацію техніки.

Нагадаємо, у першому півріччі KSG Agro збільшив дохід на 23%.