Агромаркет

KSG Agro реструктуризував кредитну заборгованість

Агрохолдинг KSG Agro уклав угоду про реструктуризацію кредитної заборгованості перед німецьким банком Landesbank Baden-Wuerttemberg (LBBW).

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема, в угоді зазначено, що за кредитним договором агрохолдинг отримав 11,5 млн євро, а залишок боргу становить 8,3 млн євро. В результаті компанія повинна погасити 33% заборгованості, що становить 3,2 млн євро.

Кредитні кошти LBBW залучалися агрохолдингом з метою придбання обладнання виробництва німецької компанії Big Dutchman для свинокомплексу в селі Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська область), що належить ТОВ «Рантьє» (входить до складу KSG Agro).

«Німецький банк LBBW став черговим міжнародним кредитором, який пішов назустріч нашому агрохолдингу, дозволивши погасити борг з високим дисконтом (майже 70. Для нас успішна реструктуризація означає вивільнення оборотних коштів, які будуть спрямовані на розвиток існуючих та старт нових проектів у сфері рослинництва і свинарства. Цього році врегулювання питань кредитної заборгованості залишатиметься в числі наших стратегічних пріоритетів», – зазначив голова ради директорів агрохолдингу Сергій Касьянов

Довідка

Landesbank Baden-Wuerttemberg (LBBW) – німецький міжнародний універсальний банк, який входить в ТОП-10 банків Німеччини і є найбільшим земельним банком. LBBW з центральним офісом в Штутгарті виступає найбільшим державним кредитором Німеччини.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!