Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Креді Агріколь пропонує низку партнерських програм для агробізнесу

Креді Агріколь має широкий спектр фінансових продуктів та допомагає агрокомпаніям обрати найбільш ефективні  з огляду на індивідуальні потреби бізнесу.

Про це Аgrotimes розповіла заступниця директора департаменту середнього корпоративного бізнесу та МСБ Креді Агріколь Банку Олександра Прохорчук.

Експерт додала, що банк обслуговує всі сфери та сегменти бізнесу від локальних дрібних виробників до великих міжнародних компаній.

Креді Агріколь пропонує короткострокові кредити для поповнення обігових коштів, а також довгострокові на розвиток бізнесу, оновлення парку техніки. У портфелі банку є і альтернативний варіант придбання авто та с/г техніки – фінансовий лізинг, а також інструменти, які допомагають здешевити вартість позикових коштів. 

«Для агробізнесу, розуміючи, що  тривалість операційного циклу у агровиробників становить більше 12 місяців, ми пропонуємо фінансування обігового капіталу на строк до 18 місяців. При цьому графік погашення кредитів адаптований до їхньої сезонної діяльності», – розповіла Олександра Прохорчук.

Широким попитом у агроклієнтів банку користуються також партнерські програми фінансування, які набувають особливої актуальності в період посівної кампанії. В портфелі Креді Агріколь більше 40 партнерських програм, за допомогою яких банк комплексно і на вигідних умовах задовольняє всі потреби бізнесу в рамках агроциклу. Банк фінансує покупку насіння, засобів захисту рослин, добрив, паливно-мастильних матеріалів, сільськогосподарської техніки та обладнання.

Зокрема, спеціально до нового сезону посівної кампанії Креді Агріколь розширив партнерство із Євраліс Семенс Україна, яка є частиною міжнародної французької групи Євраліс та з квітня 2021 року буде представлена на ринку України під комерційним брендом LIDEA. У рамках партнерської програми агрокомпанії отримують вигідні умови кредиту на купівлю гібридів насіння кукурудзи, соняшника, сої, ріпака і сорго. Вартість фінансування строком до 6 місяців становить лише 1,5% річних, при цьому максимальний строк кредиту – 12 місяців. Серед переваг програми – відсутність одноразової комісії та комісії за дострокове погашення заборгованості.

У рамках партнерської програми банку з Байєр та Монсанто Україна агрокомпанії мають змогу розрахуватися за придбання насіння та засобів захисту рослин Байєр та TM DEKALB векселем, авальованим Креді Агріколь. Вартість такого авальованого векселя – лише 1% від суми векселя.

Також Креді Агріколь оновив партнерську програму з компанією АМАКО на купівлю зрошувального обладнання бренду WESTERN. Згідно з умовами програми, процентна ставка у гривні становить від 0,01% річних до 11,3% річних, залежно від строку фінансування та розміру авансового платежу. При цьому максимальний строк кредиту – 5 років. Серед переваг програми – гнучкий графік погашення заборгованості, відсутність одноразової комісії та комісії за дострокове погашення кредиту. Додаткова застава також не вимагається.

Нагадаємо, експерт Креді Агріколь Банку розповів про переваги лізингу для агровиробників. Також ми писали про те, що Креді Агріколь розширив цільову аудиторію для форвардних операцій.

Журнали