Агромаркет

Консолідована виручка «Астарти» зросла на 32%

Консолідована виручка компанії «Астарта» за дев’ять місяців 2019 року зросла на 32% – до 334 млн євро, переважно за рахунок збільшення продажів сільськогосподарської продукції.

Про це йдеться у фінансовому звіті компанії.

Так, експортні продажі становлять 58% доходів компанії, а частка сільськогосподарського сегменту у загальному доході зросла на 47%, або 155 млн євро. Зокрема, обсяги продажів кукурудзи зросли у 2,6 раза.

Доходи в сегменті цукру склали 87 млн євро, що на 10% менше, порівняно з аналогічним періодом минулого року. У вересні 2019 року компанія розпочала новий сезон виробництва цукру, пристосувавшись до несприятливої ринкової кон’юктури за рахунок зменшення цільового обсягу цукру.

Сегмент переробки сої генерував 62 млн євро доходів, збільшившись на 15% річних. Доходи молочної промисловості зросли на 17% – до 25 млн євро завдяки покращеню цінової динаміки.

«У 2019 році «Астарта» зосередилась на максимізації операційних грошових потоків за допомогою випуску оборотних коштів та продажам товарних запасів. Це дало змогу компанії повернути 136 млн євро боргу», – йдеться в повідомленні.

Капіталізація компанії з початку року знизилась на 19,1% і наразі становить $122 млн.

Як повідомлялося раніше, голова ради директорів «Астарти» купив пакет акцій компанії майже на $100 тис.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!