Агромаркет

Компенсацію за придбання техніки пропонують поширити на дрібні садівничі господарства

Компенсацію за придбання техніки пропонують поширити на дрібні садівничі господарства

Асоціація «Укрсадпром» виступає за те, аби скористатися держпідтримкою для технічного переоснащення та підвищення рівня механізації галузі могли господарства, площа молодих насаджень яких становить від 5 га.

Відповідне прохання про внесення змін до Переліку нових механізмів та техніки для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві <…>, що підлягають компенсації, затвердженого наказом Мінагрополітики № 151 від 20 березня 2018 року, направлене першому заступнику міністра аграрної політики та продовольства Максими Мартинюку.

Сьогодні в Україні, відповідно до згаданого переліку, отримати компенсацію за придбання тракторів можуть садівничі господарства, площа молодих насаджень яких становить від 10 га.

Дрібні ж господарства, особливо в ягідному секторі, яких – переважна більшість в Україні, не можуть скористатися цією програмою підтримки садівництва.

Внесення запропонованих асоціацією змін дозволить інтенсифікувати процес механізації, в першу чергу, ягідного сектору та садівництва в цілому.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!