Агромаркет

Китай купував більше кукурудзи і пшениці в травні

Поділитись:
Китай купував більше кукурудзи і пшениці в травні

Згідно з даними аналітиків Oil World, у травні 2016 року Китай імпортував 1,037 млн тонн кукурудзи, що істотно перевищує показник аналогічного місяця минулого року (404 тис. тонн). При цьому найбільшу частину імпортованого обсягу в травні становила зернова з України.

Усього в січні-травні цього року Китай імпортував 2,83 млн тонн зернової проти 1,77 млн тонн за аналогічний період 2015 року. Зазначимо, що таке зростання, на думку аналітиків Oil World, обумовлено зменшенням закупівель сорго і ячменю в якості фуражного корму для китайських виробників комбікормів.

Крім того, в травні цього року Китай імпортував 439 тис. тонн пшениці, що на 19% перевищує показник за травень 2015 року. Значна частина зернової була закуплена в Австралії, США та Канаді.

Разом із тим імпорт ячменю за звітний місяць знизився до 513 тис. тонн проти 726 тис. тонн у тогорічному травні. Всього в січні-травні 2016 року Китай закупив 1,7 млн тонн зернової, що також значно поступається торішньому показнику ‒ 4,38 млн тонн.

АПК-Информ

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями