Агромаркет

Kernel повідомив про значне погіршення умов діяльності внаслідок ракетних атак рф

Агрохолдинг Kernel повідомив про значне погіршення умов своєї діяльності у зв’язку з нещодавніми масштабними ракетними атаками росії, націленими на критично важливу цивільну інфраструктуру в Україні.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Згідно з повідомленням компанії на Варшавській фондовій біржі в середу, ці атаки серйозно вплинули на інфраструктуру виробництва й розподілу електроенергії в різних регіонах України, що призвело до зупинення низки ключових об’єктів, включно із заводами з перероблення олійних культур, когенераційними теплоелектростанціями, елеваторами й експортними терміналами.

«Електропостачання залишається нестабільним, що і далі порушує роботу дочірніх підприємств компанії в Україні», – зазначили в Kernel.

Крім того, масштабний ракетний удар росії по транспортній інфраструктурі в районі порту «Чорноморськ» повністю зупинив залізничне сполучення з портом. Активи Kernel з перевалки зерна й соняшникової олії, розташовані в порту, значною мірою залежали від залізничних поставок, і цей збій суттєво вплинув на перевалювальні потужності експортних терміналів, що призвело до зниження обсягів перевалки й збільшення вартості логістики, пояснили в холдинговій компанії та додали, що строки відновлення залізничного сполучення наразі не визначено.

Нагадаємо, Kernel експортує рафіновану олію в 59 країн світу.