Агромаркет

Kernel експортує рафіновану олію в 59 країн світу

Kernel експортує рафіновану олію в 59 країн світу

Попри військові ризики та геополітичні бар’єри, компанія Kernel продовжує експортувати рафіновану олію в 59 країн світу, у 32 з яких – олію з власним брендом.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Керівник експортних продажів рафінованої олії в Kernel Іван Руденко під час саміту експортерів від Forbes Ukraine зазначив, що компанія фокусується на диверсифікації за географічним принципом.

«Наразі ключові регіони для нас це Азія, Північна Африка, Близький Схід, Європейський Союз та Америка, де кожен з цих регіонів не має частку більше, ніж 30%», – уточнив він.

За словами Івана Руденка, окрім диверсифікації за географічним принципом, на сьогодні у Kernel збалансували пропорцію у каналах збуту: компанія співпрацює з великими трейдерами (30%), виробниками (30%) та ритейлом (40%).

«Локомотивом для нас в сегменті фасованої продукції є саме ритейл, у співпраці з яким ми робимо ставку на прямі контракти», – уточнив він.

Нагадаємо, Kernel експортує до країн Азії 55% власної агропродукції. Також ми писали, що Kernel наростив обсяги переробки соняшника на 24%.