Агромаркет

Кенія хоче імпортувати українську сільгосптехніку

Кенія хоче імпортувати українську сільгосптехніку

Кенія зацікавлена в українських сільськогосподарських машинах для малих та середніх фермерів.

Про це заявила Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики та продовольства України після зустрічі із заступником міністра сільського господарства, тваринництва та рибництва Кенії Ендрю Туймуром та його колегами, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Великий інтерес був проявлений з боку кенійських партнерів і до технологічних рішень в галузі зберігання зернових та загалом до співпраці з Україною у сфері розвитку агротехнологій», ‒ підкреслила вона.

Як відмітила Ольга Трофімцева, великий потенціал для українського експорту в Кенію мають такі товари, як корми (в тому числі для рибництва та птахівництва), яблука та сокові концентрати, насіння, м’ясо птиці і свинина.

Для України цікавим може бути збільшення імпорту кави, чаю, фруктів, горіхів макадамії та зрізаних квітів з Кенії.

Сторони домовилися про швидку фіналізацію роботи над Меморандумом про порозуміння між двома міністерствами.

Окрім того, було домовлено про організацію бізнес-місії представників кенійських компаній на чолі з представниками Міністерства сільського господарства, тваринництва та рибництва у першій половині 2017 року до України для встановлення прямих відносин з українськими партнерами. Під час цього візиту має бути підписаний документ щодо двосторонньої співпраці.

Довідка

За десять місяців 2016 року аграрний експорт до Кенії склав понад 40% від всього вітчизняного експорту. Протягом січня-жовтня Україна відправила до країн Африканського континенту продукції майже на $1,9 млрд.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!