Агромаркет

Kazphosphate, компанія з Казахстану, запускає торгівлю MAP (моноамоній фосфат) 10:46 в Європі

Kazphosphate, компанія з Казахстану, запускає торгівлю MAP (моноамоній фосфат) 10:46 в Європі

Kazphosphate, компанія, що знаходиться у Казахстані та виробляє понад 20 видів продуктів котрі містять фосфати, починаючи від добрив і кормових фосфатів до хімічних сировин для промислових цілей, запускає продажі добрива MAP (моноамоній фосфат) 10:46 в Європі та відкриває свій перший склад у регіоні. Доступність цього продукту в Європі полегшить місцевим сільськогосподарським виробникам отримати добрива.

Перше представництво та склад Kazphosphate в Європі було відкрито в Клайпеді, Литва, 19 липня з урочистою церемонією. На церемонії були присутні представники компанії та литовські почесні гості.

“Наявність складу в Клайпеді є важливою віхою не лише у рості Kazphosphate та кроком до основної мети  – розширення нашої глобального присутності. Це також важливий розвиток для європейського аграрного сектору в цілому, оскільки ширший доступ до MAP (моноамоній фосфат) 10:46 не лише скоротить час доставки, але також допоможе забезпечити конкурентні ціни,” пояснює Бауиржан Булатханов, головний комерційний директор Kazphosphate.

Моноамоній фосфат (MAP) 10:46  – це тип добрива, яке широко використовується в сільському господарстві та садівництві. Це водорозчинна сполука, що складається з іонів амонію і фосфату. Числа 10:46 у описі вказують на відсоток азоту (N) та фосфату (P2O5) у добриві.

MAP 10:46 забезпечує збалансоване співвідношення азоту до фосфату, що робить його придатним для потреб здорового росту, розвитку та плодоношення рослин. Компонент азоту сприяє вегетативному росту, включаючи розвиток листя та стебел, тоді як компонент фосфату сприяє розвитку коренів, цвітінню та формуванню плодів. Детальніше про продукт читайте на веб-сайті компанії: https://www.kpp.kz/en/products/ammophos-map

Контакти

Адреса складу в Східній Європі: Šilutės pl. 125, 95264 Клайпеда (Klaipeda Intermodal Terminal), Литва

Дайана Жануєва
E-mail: [email protected]

Алма Казибекова
E-mail: [email protected]

Довідка

Kazphosphate представляє фосфатну промисловість Республіки Казахстан і є провідною компанією з виробництва фосфатів у Центральній Азії та Європі. Kazphosphate є підприємством з повним циклом, що працює від видобутку та переробки фосфатної руди до виробництва та доставки готової продукції через власний комплекс залізничного транспорту. Продукція поставляється замовникам у Східній та Західній Європі, Центральній Азії, Південно-Східній Азії, Китаї, США, ринках Південної Америки, а також в Казахстані.

Більше інформації про компанію та її продукцію на веб-сайті Kazphosphate за адресою www.kpp.kz/en