Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Казахстан має намір розвивати інтенсивне садівництво

Казахстан має намір розвивати інтенсивне садівництво

Питання використання сучасних технологій в інтенсивному садівництві обговорювалися на науково-практичного семінарі в Таразі (Казахстан). В якості спікерів в семінарі беруть участь провідні міжнародні фахівці-практики.

На сьогодні власне виробництво в Казахстані не покриває й 30% попиту на внутрішньому ринку яблука. Країна щорічно імпортує понад 150 тис. тонн яблук із країн далекого зарубіжжя.

На думку учасників заходу, використовуючи досвід минулих років і сучасні інтенсивні технології, садівництво Казахстану може отримати новий розвиток і стати одним із локомотивів розвитку сільськогосподарської галузі країни, передає інформаційне агентство «Казах-Зерно».

Учасники семінару відвідали інтенсивний яблуневий сад СПК «Шайкорик Бауи», профінансований Фондом фінансової підтримки сільського господарства. Проект зданий в експлуатацію 3 червня цього року. Загальна площа саду – 77 га. З них 50 га займають саджанці яблунь сортів Голден Делішес, Айдаред, Гала. Проектна потужність саду – до 3 тис. тонн на рік.

АПК-Информ: овощи & фрукты

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали