Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Карантин у морпортах: прийом соняшникової олії затримується через її великі залишки на терміналах

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Наразі багато компаній повідомляють про труднощі в українських морпортах з прийомом нерафінованої соняшникової олії, що пояснюється великими залишками цієї продукції на терміналах – понад 500 тис. тонн.

Про це повідомляє прес-служба компанії «Оптімусагро Трейд».

Як зазначається, великі запаси олії на терміналах пов’язані з обмеженнями руху суден до Китаю та інших країн Азії, а також у зв’язку з установленим карантином в українських портах.

Натомість труднощів із внутрішніми перевезеннями вантажів соняшникового шроту, а також відвантаженням в країни ЄС наразі не відзначається.

При цьому на кордоні можуть виникати затримки протягом декількох годин, оскільки пункти пропуску закриті, або обмежені тривалою процедурою проходження митного контролю.

У свою чергу компанія «Оптімуагро Трейд» здійснює поставку авто- і залізничним транспортом зернових, олійних і продуктів їх переробки на території України в штатному режимі, незважаючи на обмеження деяких видів перевезень, прийнятих Кабінетом Міністрів України.

«Наша компанія підтримує обмежувальні і протиепідемічні заходи, спрямовані на захист безпеки і здоров’я співробітників», – ідеться в повідомленні. 

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!