Агромаркет

Капіталізація українських аграрних компаній з початку року знизилась на 1,8%

З початку року, станом на 6 травня капіталізація публічних вітчизняних агрокомпаній в середньому знизилась на 1,8%, тоді як протягом останнього тижня цей показник був незмінним.

Про це повідомляє аналітичний департамент Української аграрної конфедерації з посиланням на Eavex Capital. 

Найбільше з початку року знизилася ринкова капіталізація агрохолдингу МХП – на 36,9%, а протягом останнього тижня – зросла на 2,7% і наразі становить $653 млн. Ринова вартість «Кернела» з початку року знизилася на 12,4%, а протягом останнього тижня – на 6,5%, $774 млн.

«Астарта» за чотири місяці 2020 року втратила в ціні 24,1%, а за останній тиждень – 2%, і наразі її вартість становить $72 млн. Знизилася також капіталізація ІМК – на 10,8% з початку року і на 8,3% – за останній тиждень. Станом на 6 травня вона становить $88 млн.

Незмінними лишилися показники капіталізації компаній Ovostar Union і Avangardco і становлять $106 млн і $13 млн відповідно.

Істотно зросла капіталізація компанії «Мілкіленд» – на 40,9% з початку року і на 63,2% протягом останнього тижня і наразі становить $5 млн. На 7% збільшилася також вартість холдингу «Агротон» до $20 млн.  

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!