Агромаркет

Ізраїль готовий купувати в Україні яловичину

Ізраїль готовий купувати в Україні яловичину

Ізраїль зацікавлений в імпорті української яловичини. Йдеться про постачання як мінімум 2,5 тис. тонн м’яса на місяць. При цьому ізраїльські компанії готові допомагати, як з отриманням сертифікату кошерності, так і з іншими ветеринарними питаннями.

Про це розповіла заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева за результатами перемовин із Послом Ізраїлю в Україні Еліавом Бєлоцерковські та торговельним аташе Ізраїлю в Україні Елізабет Соловйов.

«Ізраїльська сторона зацікавлена в довгостроковій співпраці, тому ця тема може бути цікавою для тих виробників і переробників, хто тільки збирається інвестувати у виробництво яловичини в Україні», – зазначила Ольга Трофімцева.

Також сторони обговорили організацію найближчим часом візиту ізраїльських інспекторів, з метою поновлення експорту столових яєць з України до Ізраїлю. За її словами, український бізнес, як і ізраїльські імпортери, зацікавлений у вирішенні цього питання, тому є впевненість, що це можна зробити досить швидко.

«Ми будемо раді новим спільним проектам в сфері аквакультури, у фітосанітарії, генетики та інших», – додала Ольга Трофімцева.

Довідка

Товарообіг аграрною продукцією між Ізраїлем та Україною за 2016 рік склав $301,4 млн, з яких експорт української продукції – $292,9 млн, а імпорт – $8,5 млн.

Ізраїль входить до ТОП-20 країн, з якими Україна має найбільший товарообіг продукцією АПК. Головні товари експорту української продукції: зернові злаки – $175,9 млн, залишки і відходи харчової промисловості – $45,5 млн, насіння олійних культур – $32,3 млн.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!