Агромаркет

Ізраїльські іригаційні компанії мають намір працювати в Україні

Три ізраїльські іригаційні компаніі NaanDanJain Irrigation Ltd, Netafim та Rivulis мають намір реалізувати спільні проекти у сфері іригації та водопостачання.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Представники кампаній заявили, що зацікавлені у співробітництві з Україною. NaanDanJain Irrigation Ltd, Netafim та Rivulis мають технологічне лідерство виробництва систем зрошення у світі та великий досвід роботи в більш ніж 120 країнах.

Міністр агрополітики Роман Лещенко презентував представникам ізраїльських компаній дорожню карту іригаційної реформи в Україні. Він зазначив, що в Україні є затверджена Стратегія зрошення та дренажу в Україні на період до 2030 року, розповів про державну підтримку щодо компенсації меліорованих земель та компесанції обладнання в розмірі 25 %. 

Сторони обмінялися інформаціями та домовилися про низку наступних зустрічей для обговорення планів можливої співпраці.

Зустріч відбулась за участю Посла України в Державі Ізраїль Євгена Корнійчука, керівництва Державного водного агентства України, Ділової Ради «Україна-Ізраїль», «Української аграрної ради», представників Мінагрополітики, Посольства Ізраїлю в Україні, бізнесу та міжнародних фінансових організацій.

Раніше американська компанія планує виробляти іригаційне обладнання в Україні.