Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Інвесткредити «5-7-9%» від Укргазбанку перевищили 1 мільярд гривень

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Президентська програма доступних кредитів для бізнесу працює майже рік, і весь цей час Укргазбанк залишається абсолютним лідером у наданні саме інвесткредитів для бізнесу, – нещодавно їх портфель перетнув мільярдну позначку.

Як йдеться на сайті Укргазбанку, майже 70% коштів, виданих у рамках програми, – це інвестиційні кредити, попит на які залишається стабільно високим. Це саме ті кредити, що дозволяють економіці розвиватися завдяки реалізації нових перспективних проєктів.

В Укргазбанку зазначають, що станом на 1 січня 2021 українські підприємці отримали від банку 1032 кредити на суму 1,544 мільярда гривень, з них 1,015 мільярда гривень – інвесткредити.

Нагадаємо, що Укргазбанк незмінно залишається у трійці лідерів серед держбанків за обсягом доступних кредитів для українського бізнесу.

За даними Міністерства фінансів України від моменту старту програми «Доступні кредити 5-7-9%» банки вже видали 7575 позик на загальну суму в 17,4 мільярда гривень. З них 10,823 мільярда гривень були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 3,367 мільярда підприємці отримали на капітальні інвестиції та 3,259 мільярда гривень – антикризові кредити під 3%.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ