Агромаркет

Індія може відновити імпортне мито на зернову

Індія може відновити імпортне мито на зернову

Індійські імпортери не поспішають укладати контракти на закупівлю пшениці з поставкою в березні і в більш пізні строки, оскільки побоюються, що місцевий уряд у квітні, коли в країні почнеться збирання нового врожаю, може відновити дію імпортного мита на зернову, повідомляє The Economic Times.

Нагадаємо, минулого місяця 10%-ний ввізний тариф був обнулений задля обмеження зростання цін на пшеницю на внутрішньому ринку і збільшення пропозиції зернової місцевого виробництва.

При цьому з початку поточного сезону Індія вже імпортувала близько 2,7 млн тонн пшениці, переважно з України, Австралії та Франції. Ще 1,2 млн тонн зернової будуть поставлені в країну до кінця лютого.

Разом з тим імпорт пшениці в грудні склав лише 300 тис. тонн, оскільки відвантаження зернової з окремих країн затримувалися через несприятливі погодні умови.

Варто відзначити, що пшениця, яка зараз ввозиться до країни, має більш привабливу ціну порівняно з зерновою місцевого виробництва.

Так, ціна української пшениці з поставкою в індійський порт Тутікорін становить 1670 рупій/ц, австралійської – 1740 рупій/ц, тоді як на внутрішньому ринку Індії цей показник досягає 2124 рупій/ц.

АПК-Информ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!